Warsztaty adwentowe

W dniach 12.12.- 13.12.2018r. w naszej szkole odbyły się warszaty adwentowe, w których brały udział wszystkie chętne do niesienia pomocy osoby. Naszym głównym zajęciem było wykonywanie bombek, w dwa dni udało nam się zrobić i zapakować ich aż sto! Stało się to dzięki temu, że nie zabrakło chęci i rąk do pracy. Gdy tylko skończyliśmy robić bombki znalazł się także czas na trochę zabawy z masą solną, z której wykonaliśmy urokliwe aniołki. Takie warsztaty to była również okazja do zintegrowania się z osobami z różnych klas i wspólnej zabawy. Część wykonanych bomek została przeznaczona na wigilię dla bezdomnych i samotnych, która odbyła się w Brzegu. Druga część bombek została przeznaczona do dekoracji naszej szkoły. Mamy wielką nadzieję, że w przyszłym roku także będziemy mogli uczestniczyć w takich warszatach.

Autor: Daria Pala, klasa 2b