Stypendium Prezesa Rady Ministrów 2018r.

W dniu 28 listopada 2018r. podczas uroczystej gali w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Opolu odbyła się wojewódzka uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej.

Pan Michał Siek, opolski  kurator oświaty wręczył dziś dyplomy wyróżniającym się uczniom z całej Opolszczyzny. Jest wśród nich Piotr Stokłosa, uczeń klasy IIIa I Liceum Ogólnokształcącego w Brzegu.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów to nagroda i wsparcie dla uczniów, którzy osiągają wyróżniające wyniki w nauce i wykazują się dodatkową aktywnością, np. działalnością społeczną, wolontariacką. W tym roku nagrodę taką otrzymało z rąk opolskiego kuratora oświaty 94 najlepszych uczniów z Opolszczyzny.

Nagroda dla Piotra jest wynikiem  jego znakomitych osiągnięć w nauce w roku szkolnym 2017/2018– uczeń uzyskał najwyższą średnią ocen w szkole, a także postawy, jako ucznia I Liceum Ogólnokształcącego w Brzegu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

mgr Agnieszka Hebda-Grabowska