Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK - podwójny sukces uczennic I LO

W dniu 14.12.2018r. odbył się w II LO w Brzegu etap rejonowy Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK.

Olimpiada przeznaczona była dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Każdą szkołę reprezentowało dwóch uczniów, którzy wcześniej przeszli etap szkolny tejże olimpiady. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu składającego się z 30 pytań.

W tym roku test był wyjątkowo trudny, co zgodnie potwierdzili opiekunowie uczniów sprawdzając go. Tym bardziej cieszy sukces, jaki udało się osiągnąć uczennicom naszej szkoły - obydwie stanęły bowiem na podium - Klaudia Płonka z kl. Ib zdobyła miejsce I, a Zuzanna Ślimak z kl. Ia miejsce III. Uczennice otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Teraz Klaudia będzie przygotowywać się do etapu wojewódzkiego a my nadal będziemy trzymać kciuki.

Serdeczne gratulacje

Opiekun SK PCK